درباره ما

شرکت زیست ابزار با هدف بومی سازی فناوریهای روز دنیا در تولید و تجاری سازی فراوردهای تشخیص پزشکی تاسیس و فعالیت خود را جهت تامین بخشی از نیاز آزمایشگاههای تشخیص پزشکی کشور آغاز نمود. توان علمی و تجربه موسسان شرکت در حوزه فراوردهای تشخیصی موجب شد تا با تدوین برنامه ای مدون، خلاء های موجود در بازار شناسایی و راهکارهای مناسب جهت پاسخ به آنها ارائه گردد. در امکان سنجی راهکارهای پیشنهادی، علاوه بر بررسی فناوریهای جدید و پیشرفته دنیا، امکانات و زیربناهای موجود در کشور و روشهای تجدید و به روز رسانی آنها مد نظر قرار گرفت. محدودیتهای ناشی از تحریم در تهیه و تامین مواد و تجهیزات تولید و همچنین هزینه بالای ایجاد امکانات و شرایط ویژه تولید (GMP) برای اخذ مجوزهای لازم، مشکلات عدیده ای در مسیر نیل به اهداف پروژه ایجاد نمود، لیکن عزم راسخ به آغاز یک حرکت ملی در بهره گیری از فناوریهای روز دنیا و تصمیم به تولید محصولات با کیفیت و قابل رقابت در سطح بین المللی، موجب شد تا با تلاش بی وقفه افتخار ثبت اختراعات و تولید محصولاتی پیشرفته در محورهای ذیل نصیب شرکت گردد:

1- کیتهای تائیدی استخراج همزمان انواع مواد مخدر مبتنی بر نانو ذرات سیلیکا مزوپور

2- دستگاه تمام خودکار ایمنوآنالایزر مبتنی بر نانو فایبرها

3- کیت های غربالگری ایمنوکروماتوگرافی مبتنی بر نانو ذرات طلا (ایمنو سنسورها)

در هر یک از محصولات فوق سعی بر این بوده است تا با نوآوری و تکیه بر جدید ترین تحقیقات در هر حوزه، فراورده هایی آماده مصرف عرضه شده و ضمن ساده تر کردن روشهای کار، دقت و صحت نتایج بهبود یابد. برای اطمینان از تولید محصولات با کیفیت و حساسیت به سلامت جامعه ، علاوه بر رعایت الزامات لازم در استاندارد GMP ، شرکت با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008; ISO13485:2016 به دنبال بالا بردن کیفیت و کارائی بخشهای مختلف سازمان می باشد. در بخش فروش نیز، علاوه بر تلاش و تبلیغات موثر در جهت افزایش میزان فروش و حفظ برتری در بازار داخل، به شناخت و ارزیابی بازار سایر کشورها اقدام و با حضور در نمایشگاههای منطقه ای، راههای نفوذ در بازارهای بین المللی کشف و صدور محصولات امکانپذیر خواهد شد. ارزشهای ما، منافع ملی و کوشش در راستای تامین نیازهای کشور در حوزه زیست فناوری، امانتداری و رعایت حقوق مالکیت فکری و همچنین اخلاق حرفه ای و رعایت حقوق پذیرفته شده ملی و بین المللی است. سعی و تلاش خواهیم نمود تا با سرلوحه قرار دادن شایسته سالاری و تلاش در جهت پیاده سازی آن با بهره گیری از نیروهای متخصص و آموزش مستمر پرسنل، کارائی بخشهای مختلف تولید، کنترل و فروش شرکت را بالا برده و با دانش مداری و توجه ویژه به تحقیق و توسعه (R&D) ، ضمن افزایش تنوع محصولات، روشهایی جدید برای بالا بردن کیفیت و ارزیابی مستمر آن را بیابیم. اطمینان داریم که تثبیت حضورمان در بازار منوط به افزایش رضایتمندی مشتریان خواهد بود و خود را مقید به مشتری مداری می دانیم. بنابراین با استقرار سیستم پیگیری شکایات مشتریان بر اساس ISO10002:2004 ضمن جلب نظر مشتریان، با نظر سنجی مداوم، سلایق کاربران محصولات را در بهبود محصولات مد نظر قرار خواهیم داد.

تجهیزات اندازه گیری

اولین شرکت ارائه کننده تجهیزات اندازه  گیری جهت کمی سازی تست های ایمنو  کروماتوگرافی به منظور افزایش حداکثری  دقت اندازه گیری.

GMP

علاوه بر بکارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی های حوزه پزشکی تمامی اصول تولید منطبق بر شرایط GMP تولید در شرایط خوب می باشد.

مجوزها

تمامی تست ها دارای مجوزهای تولید اداره کل تجهیزات پزشکی ، تاییدیه نانو مقیاس می باشد و توسط آزمایشگاه های تراز اول کشور تایید صلاحیت شده است.

مدیریت کیفیت

این واحد تولیدی این افتخار را دارد که تمامی محصولات خود را منطبق بر استانداردهای حوزه پزشکی از جمله ISO9001، ISO13485 ISO10002 می باشد.

تجهیزات اندازه گیری
محصولات دارویی
4800 +
محصولات دارویی
+
دسته بندی محصولات
+