Choose your languageورود به حساب کاربری

?
?

انواع ماسک های تنفسی

دقیق تر بسنجید

همگام با بروزترین تکنولوژی های تولید

کیت های تشخیصی ایمونوکروماتوگرافی

سلامتی حق شماست!

به راحتی سلامت خود را بسنجید

تحقیقات بنیادی

رشد سریع علوم خصوصاٌ در حوزه های تشخیص طبی و پدید آمدن نیازهای درمانی مبتنی برآن نیازمند تحقیقات گسترده همگام با پیشرفت تکنولوژی می باشد.

روش های تشخیص

تشخیص موثر و به موقع بیماری ها مهمترین رکن درمان است و این مهم نیازمند ارائه راهکارهای متنوع و مورد تایید مراجع معتبر در این حوزه است

ارزیابی های بالینی

ارائه نمودن روش های قابل اعتماد نیازمند ارزیابی دقیق تر می باشد که این امر تنها با بررسی های جامع کلینیکی مبتنی با متد بین المللی میسر خواهد بود.

پشتیبانی فنی

اطلاع رسانی صحیح و احترام به مصرف کنندگان در خصوص به اشتراک گذاری تجربه و دانش فنی کارشناسان را دراسرع وقت از وظایف خود می دانیم.

تجهیزات مدرن

امروزه بدون شک برای داشتن محصول اثرگذار بهره گیری از تجهیزات مدرن تولید از رکن های اصلی ارائه محصول قابل قبول در حوزه تشخیص می باشد.

دانش فنی بروز

بهره گیری از اساتید و متخصصان صاحب نام حوزه پزشکی گنجینه ارزشمندی از توانمندی و دانش فنی در حوزه تشخیص را در اختیار ما قرار داده است.
JF Sirena - Premium Joomla! Template

ثبت سفارش خرید

هم اکنون تمامی محصولات مورد نظر خود را به ما سفارش دهید

مقرون به صرفه

با توجه به حساسیت و دقت اندازه گیری این روش بسیار نسبت به سایر روش های مرسوم آزمایشگاهی بسیار ارزان و در دسترس می باشد.
ادامه مطلب

دقت بالا

به دلیل اختصاصی بودن این کیت ها بسیار دقیق بوده و در حد تشخیص اعلام شده بالای 99% دقت اندازه گیری ماده مورد نظر دارا می باشد.
ادامه مطلب

قابل حمل

این کیت ها به واسطه حجم و وزن کم و عدم نیاز به وسایل و تجهیزات جانبی پیچیده براحتی در هر زمان و مکان قابل حمل و استفاده می باشد.
ادامه مطلب

کاربری آسان

کیت های ایمونو کروماتو گرافی به نحوی طراحی و ساخته شده اند که استفاده از آنها بسیار آسان بوده و نیاز به دانش تخصصی ندارد .
ادامه مطلب

بهره گیری از روش های مدرن تولید

تولید در فضای تمیز

پیاده سازی و تولید محصولات مبتنی بر آخرین استاندارد های روز دنیا تحت نظارت مراجع بین المللی

کنترل کیفی بین المللی

استفاده از جدیدترین متدهای پیشرفته کنترل کیفی محصولات در آزمایشگاه های مدرن داخلی و خارجی

تولید محصولات مبتنی بر فناوری

کیت های تشخیصی بر مبنای ایمونو کروماتوگرافی

ساخت کیت های تشخیصی ایمونوکروماتوگرافی چند گانه مبتنی بر مینای نانو ذرات طلا و فلورسانس جهت بهره گیری دقت و سرعت بالای تشخیص.

تجهیزات مبتنی بر فن آوری

طراحی و ساخت تجهیزات پیشرفته به منظور تشخیص با و اندازه گیری دقت بالا انواع هورمن ها و مواد شیمیایی موجود در نمونه های بیولوژیکی.

سایت محصولات ماسک تنفسی

کیت های تشخیص سریع

کیت های تخصصی

دانش فنی و تجربه چندین ساله در حوزه ساخت کیت های تشخیصی منجر به طراحی متنوع کیت های تخصصی تشخیصی در حوزه درمان توسط شرکت شده است.

بهره گیری از روش های نوین

تنها راه دستیابی به حداکثر دقت و سرعت پاسخ دهی استفاده از روش های مبتنی بر نانوتکنولوژی، پردازش تصویر و توسعه همزمان این روش های نوین می باشد .

بهره گیری از روش های موثر

با بررسی انواع فاکتورهای موثر بر تشخیص هورمن ها و بیماری های عفونی با بررسی های کلینکی و آزمایشگاهی بهترین راه حل جهت تشخیص را یافته ایم.

تنوع رو ش های تشخیص

امروزه همگام با رشد روز افزون تکنولوژی روش های تشخیص نیز متنوع تر نیز شده اند که هر کدام از این روش های مورد استفاده حسایت مختص به خود را دارند.

مشتریان ما :

سازمان ها و نهادهایی که از برند ما خرید کرده اند
JF Mobile Menu Pro