Choose your languageورود به حساب کاربری

?
?

کیت تشخیص بارداری نواری

تست سریع تشخیص بارداری ریما، آزمونی با دقت، کارایی و صحت بسیار بالا (بیش از 99 درصد)، بسیار سریع (جواب زیر 5 دقیقه)، ساده و ارزان می باشند. انجام این آزمون بدون نیاز به تجهیزات آزمایشگاهی و به صورت مستقیم بوده و هر شخصی به تنهایی قادر به انجام و تفسیر نتایج آن می باشد. این تست دارای مجوز تولید و توزیع از اداره تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و درمان می باشد. کاربرد این وسیله، استفاده تشخیصی در خارج از بدن انسان است و جهت مصرف در مراکز درمانی و کلینیکی استفاده می شود .

حد تشخیص

پاسخ مثبت در این تست که حسایت آن 25 mIU/ml می باشد 10 روز پس از لقاح نشان دهنده حاملگی خواهد بود

سرعت پاسخ

طراحی این تست ها بر اساس غشای منحصر به فرد به گونه ایی انجام شده است که دارای بهترین سرعت پاسخ دهی در کمتر از یک دقیقه می باشد.

سهولت استفاده

طراحی منحصر به فرد کیت ها موجب سهولت استفاده و راحتی حمل این کیت ها گردیده است به نحوی که در هر زمان و مکان قابل استفاده می باشد.

صحت

بررسی های بالینی در معتبر ترین آزمایشگاه های داخلی و مقایسه با تجهیزات فوق پیشرفته نشانگر صحت این کیت ها می باشد .

دقت

طبق آزمایشات انجام شده و تایید سازمان بهداشت جهانی این کیت ها دارای دقت بالای 99/8 % می باشند .

اقتصادی

هزینه ناچیز این تست ها در مقایسه با روش های تشخیصی آزمایشگاهی امکان انجام آزمون در هر مقطع زمانی و مکانی را خواهد داشت.


کیت تشخیص بارداری نواری

شما می توانید راهنمای کاربری را از لینک ذیل دانلود نمایید :


کیت تشخیص بارداری نواری

تشخیص بارداری همیشه برای بشر مورد توجه بوده است و از این رو مطالعات زیادی در این زمینه انجام شده است. مصریان باستان روشی برای تشخیص بارداری ابداع کرده بودند که در آن مخلوطی از شیر و هندوانه را به فرد مشکوک به حاملگی میدادند و در صورت استفراغ ، جواب آزمایش را مثبت گزارش می کردند. در همین دوره و در جاهای گوناگون روشهای نامطمئن و غیر علمی برای تشخیص بارداری استفاده می شد. امروزه ما می دانیم که در طی فرایند حاملگی موادی در بدن زنان تولید می شود که تشخیص این مواد در ادرار و یا خون افراد حامله کمک شایانی به تشخیص بارداری می نماید و بالطبع این روش از تشخیص علمی و دقیق می باشد. .
صنعت داروسازی در دهه های اخیر تلاش خود را برای طراحی و ساخت تستی برای بارداری بدون نیاز به مراجعه به آزمایشگاه معطوف کرده بود و از این رو شانس طراحی تست خانگی تشخیص هورمون HCG در خون بیشتر شد و اولین تست خانگی بارداری در سال 1971 در هلند ساخته شد و توجه زیادی را به خود معطوف کرد. از آن به بعد تست بارداری خانگی تبدیل به کالایی شد که در همه داروخانه ها موجود بود و عموم مردم توانایی انجام تست را در خانه داشتند. موادی که قابلیت اتصال به هورمون گونادوتروپین جفتی را دارند باعث ایجاد تغییر رنگ در هنگام حضور در ادرار می شوند. این مواد آنتی بادی و آنتی ژن هستند. آنتی بادی ها دارای خصوصیت اتصال اختصاصی به هورمون HCG را دارند و در ناحیه اتصال می توانند رنگ ایجاد کنند که نشانه بارداری می باشد. تست های بارداری توانایی شناسایی کیفی هورمون HCG را در ادرار داشته و اصول و روش تست، ایمونوکروماتوگرافی است. روش انجام تست بسیار ساده بوده و به منظور استفاده از تست تنها کافیست که نوار را درون لیوان نمونه قرار داده و پس از چند ثانیه نتیجه با مشاهده خط های ظاهرشده بوسیله تست مشخص می شود.
انیمیشن نحوه استفاده از تست :
JF Mobile Menu Pro